2006/2007-es idény
2006/2007-es idény : 3. forduló: Lakitelek - Nyárlőrinc (1-2)

3. forduló: Lakitelek - Nyárlőrinc (1-2)

2006.09.12. 19:28

A harmadik fordulóban a Nyárlőrinc érkezett Lakitelekre. Két jó játékerőt képviselő csapat mérkőzött egymással. Ennek volt köszönhető, hogy szép számú hazai és vendég néző érdeklődése kísérte az összecsapást. Mindkét csapatnak voltak helyzetei. Egy kissé talán szigorú játékvezetői ítélet következtében az első félidőben büntetőből a vendégek szereztek vezetést, majd a második félidő közepén akció gólt is szereztek.

A hazai támadásokat nem kísérte szerencse. A vendég kapus többször is bravúrosan mentett, ha pedig vert helyzetben volt, a lövések centiméterekkel elkerülték a kapuját. A hazaiak közül elsősorban Oravecz Gábor és Fórizs István veszélyeztetett, mígnem utóbbi a kapuba is talált. Bőven lett volna idő az egyenlítésre, de nem sikerült. Végül az egységesebb, rutinosabb és szerencsésebb vendégek nyertek 2:1 arányban. A mérkőzésre kilátogatók ezúttal sem maradtak program nélkül a szünetben. A játékosokat a mérkőzésre felkísérő óvodás focisták szórakoztatták a nézőket, és sor került tombola nyeremény sorsolásra is.